Szybki kontakt

Capital Development jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się inwestycjami deweloperskimi.

icon_widget_image Ul. Szlak 50/306, 31-153 Kraków icon_widget_image +48 530 667 317 biuro@capitaldevelopment.pl
  /  Aktualności   /  Działki Wieliczka – Ostatnie działki na sprzedaż – Tylko u nas Raty 0%

Działki Wieliczka – Ostatnie działki na sprzedaż – Tylko u nas Raty 0%

Przy rosnących stopach procentowych finansowanie bankowe staje się coraz bardziej nieopłacalne dla kredytobiorców. Wychodząc na przeciw agresywnej polityce banków Capital Development oferuje zakup ratalny działek budowlanych z zerowym oprocentowaniem. Na obecną chwilę (Lipiec 2022) programem promocyjnym objęte są ostatnie trzy malownicze grunty budowlane o wielkości 10 arów w miejscowości Dobranowice na terenie gminy Wieliczka objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Działki znajdują się w odległości ok 9km od Centrum Wieliczki oraz w odległości około 13km od Krakowa.
Szkoła Podstawowa oraz przystanek autobusowy są oddalone o 400m o działek. W równie bliskiej odległości dostępne są sklepy oraz gastronomiczne.

W pobliżu znajdują się miejscowości takie jak Chorągwica, Sułów, Siercza, Sułków, Biskupice, Lednica Górna, Przebieczany, Koźmice Małe, Rożnowa, Mietniów, Grajów, Zabawa, Grabówki. Droga dojazdowa do działki gminna oraz udział w drugiej drodze.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania na działkach istnieje możliwość zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej. W okolicy znajdują się nowe domy, klimatyczny strumyk oraz leśne ścieżki.

Termin zakończenia programu  ” Działki Wieliczka ”  obowiązuje do końca września lub do wyczerpania oferty. Od października 2022 ceny działek zostaną podwyższone o minimum 20%. Program kierowany jest do głównie do osób chcących wspomóc swoją zdolność kredytową poprzez finansowanie alternatywne jak i również do osób które w momencie decyzji o budowie domu bezstresowo mogą rozłożyć koszta realizacji budowy domu w czasie na korzystnych warunkach finansowania. Program “Działki Wieliczka” jest obecnie jedyną tego typu inicjatywą realizowaną w regionie. Warunki spłaty ustalane są indywidualnie.

Zakup u nas działkę , dobierz projekt domu dostosowany do twoich potrzeb, wybierz technologie i wybuduj swój wymarzony dom. Z uwagi na rosnące ceny energii, liczne walory zdrowotne oraz szybki czas realizacji projektu polecamy zapoznać się również z nowoczesną technologią budowy domu opartą na keramzycie.

Oficjalnym partnerem programu jest agencja Estate Dealer gdzie można zaczerpnąć również więcej informacji odnośnie szczegółów oferty.