Szybki kontakt

Capital Development jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się inwestycjami deweloperskimi.

icon_widget_image Ul. Szlak 50/306, 31-153 Kraków icon_widget_image +48 530 667 317 biuro@capitaldevelopment.pl
a

Usługi

Poznaj nasze usługi:

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

Koordynowanie projektu

Osoba odpowiedzialna za koordynowanie i sprawne przejście przez cały przebieg inwestycji. Ponadto współpracująca z wykonawcami, podwykonawcami i architektami jednocześnie. Do zadań operatora należy sporządzanie planów, raportów, kalkulacji, wyliczeń, dbanie o kompletną dokumentację, dobór ekip oraz ogólny nadzór nad daną inwestycją.

PROJEKTY BUDOWLANE

Projektowanie

W zakresie naszych usług znajduje się zarówno projekt budowalny jak i aranżacja wnętrz. Projekt budowalny zostaje sporządzony zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz zgodnie z ustawami Prawa Budowlanego. Natomiast architekci wnętrz dbają o to aby wykończyć mieszkania zgodnie z obowiązującymi trendami i wymaganiami Naszych klientów.

INWESTYCJE BUDOWLANE

Generalne wykonawstwo

Czyli cała realizacja inwestycji budowlanej, zawierająca szereg prac budowlanych i okołobudowlanych, niezbędnych przy powstawaniu inwestycji. Obejmuje to również współpracę z podwykonawcami.

Poznaj nas

Nasze usługi

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie całego projektu inwestycyjnego. Jesteśmy zobligowani do sprawowania nadzoru nad pracami od pozyskania gruntów aż po oddanie kluczy do wymarzonego domu czy mieszkania. Każdy etap budowy powstaje pod czujnym okiem naszych specjalistów aby prace przeprowadzane były sprawnie i terminowo.